Odbojka dame: Vizura jedina u polufinalu

Odbojkašice Vizure  obezbedile su  plasman u polufinale plej-ofa, pošto su i u drugoj utakmici savladali Crvenu zvezdu rezultatom 3:0. Kao i u prvom meču, Novobeograđanke su krenile silovito i već posle samo  četrdeset minuta igre vodile su rezultatom, 2:0 u setovima. Posle gubitka dva seta, crveno-bele  su zaigrale bolje i u trećem setu su  vodile sa 5:0, kasnije i sa 18:12 , ali  ni to nije bilo dovoljno Crvenoj zvezdi da makar jedan set reši u svoju korist. Zanimljivo na klupi  Vizure opet nije bilo trenera  Željka Tanaskovića, koji je i prošlu utakmicu propustio usled nesuglasica  sa igračicom Anom Matović.

U ostalim mečevima četvrtfinala poraženi timovi  iz prvih mečeva su zabeležili pobede, tako da će majstorica odlučivati o preostalim polufinalistima.