Pazi, pazi, VK Šabac gazi: Delfini sigurno koračaju ka eliti! (PHOTO/VIDEO)

Nastavljaju vaterpolisti VK Šabac da nižu pobede, ovog puta bili su bolji od ekipe Cattara 10:7!

Dobro su domaći otvorili meč, prvu deonicu dobili rezultatom 3:2, dok se druga završila nerešenim ishodom (1:1), pa se na odmor otišlo sa minimalnom prednosti za tima iz Šapca.

I u nastavku gledali smo egal utakmicu te smo u poslednju četvrtinu ušli sa rezultatom 6:5 u korist domaćih. U samom finišu meča, dosta bolju igru pružili su vaterpolisti Šapca i sa 4 postignuta gola obezbedili novu pobedu i prišli na samo par koraka od Regionalne A1 lige!

Šapčani se nakon ove pobede nalaze na čelu tabele sa pobedom više u odnosu na Primorac koji svoj meč igra večeras u gostima protiv ekipe Crvene Zvezde.