Rukomet dame: Surove Šapčanke

Medicinar nastavlja svoju dominaciju i sigurno grabi ka tituli prvaka države. Šapčanke su u 14. kolu ubedljivo savladale Slogu sa 36:23. Od starta utakmice domaća ekipa iz Šapca je nametnula svoj ritam. Posle samo dvadesetak minuta igre Sloga je imala ogromni zaostatak od jedanaest golova (15:4). U tim trenucima Medicinar je jednostavno dominirao u svim elementima rukometne igre, a već na poluvremenu pri rezultatu 20:7 bilo je jasno koji će tim slaviti u jednom, jako nezanimljivom meču pošto je razlika u kvalitetu bila i više nego očigledna. Medicinar je na taj način upisao i trinaestu prvenstvenu pobedu. Najefikasnija kod pobednika je bila Ana Radović sa 7 postignutih golova.