Real se provukao u Bilbau!

U 28. kolu Španske Primere fudbaleri Real Madrida pobedili su ekipu Atletik Bilbaa.

Prvi gol za Madridjane postigao je Karim Benzema u 29. minutu igre.Ronaldo je sjajno prošao odbranu Bilbaa i asistirao Benzemi kojem nije bilo teško da matira golmana.

(Photo: Goal.com)

Do poluvremena nije bilo znacajnijih dešavanja, a onda u 67. minutu Garsija je sjajno asistirao Adurizu.On je doneo izjednačenje svom klubu.

A onda, samo dva minuta kasnije, posle kornera koji je izveo Ronaldo u šesnaestercu se najbolje snašao Kazemiro i postavio konačan rezultat koji glasi 2:1 za Real Madrid.

(Photo: Marca.com)