fbpx

Antologija – DANDO VOZ, AL QUE NO TIME i MIRA D. ŽIVKOVIĆ

BOLIVIA PRESENTE…

 

ANTOLOGÍA

BOLIVIA PRESENTE…

 

ANTOLOGÍA

“DANDO VOZ, AL QUE NO TIENE”

 

LISTA DE PARTICIPANTES

 

 

1.- ALEMANIA

Úrsula Gressmann

 

2.- ANGOLA

Daniel Zinga Miguel Chaves

 

3.- ARGENTINA

Alicia Mercedes Coronel Fernández

Elías Antonio Almada

Elisa Barth

Graciela Brown

Liliana Farah

Marisa Aragón Willner

 

4.- BOLIVIA

Cinthia Sevillano Aldápiz

Edmundo Torrejón Jurado

Jackeline Barriga Nava

Luís Paulino Figueroa Guerrero

Paola Andreyna Herrera H.

Wara Iris Ruíz Condori

 

5.- CANADÁ

Jorge Etcheverry Arcaya

 

6.- COLOMBIA

Delia Rosa Bolaño Ipuana

Gastón Tarra Gallego

Luz Elena Sepúlveda Jiménez

 

7.- COSTA RICA

Alexander Alvarado Madrigal

 

8.- CUBA

Marlene Denis Valle

 

9.- CHILE

Centro Cultural Voces de lo Valledor Norte Comuna de Pedro Aguirre Cerda – Santiago de Chile: Miguel Raúl Valenzuela González y Jorge Azañedo

Gabriel Vega

Gladys Vélez Contreras

Raúl Filippi Peredo

 

10.- CHINA

Ai Ge Demeng

Lu Taizhi

 

11.- ECUADOR

Fanny Jaramillo Ramón

José Vicente Quevedo Uribe

Karina Gálvez

 

12.- ESPAÑA

Juan José Tarrasó

 

13.- ESTADOS UNIDOS

María de la Gandara

Helen Bar-Lev

 

14.- FILIPINAS

Caroline Nazareno-Gabis

 

15.- GRECIA

Kapardeli Eftichia

 

16.- GUATEMALA

Sandra Patricia Sajche Sarmiento

 

17.- HUNGRÍA

Kinga Fabó

 

18.- INDIA

M.R Janding

 

19.- INGLATERRA

Robert Edward Gurney

 

20.- ISRAEL

Ernesto Kahan

José Luis Najenson

 

21.- ITALIA

Massimo D Arcangelo

 

22.- JAPÓN

Ban’ya Natsuishi

 

23.- MÉXICO

Alina Velazco Ramos

Fernado José Martinez Alderete

Griselda Domínguez Figueroa

Rafael Carriles Reyes

 

24.- NICARAGUA

Roger Francisco Cárcamo Jarquin

 

25.- PAKISTÁN

Muhammad Shanazar

 

26.- PANAMÁ

Robert Allen Goodrich Valderrama

 

27.- PARAGUAY

Trigidio González Candia

Patricia Fonseca

 

28.- PERÚ

Abel Cardejal.

Carlos Egisto Antinori Ascoy

Luciano Humberto Berger Calderón

Teodoro J. Morales

Walter Leoncio Inga Flores

 

29.- PORTUGAL

Rosa Valente

 

30.- PUERTO RICO

Sandra Lizette Lugo

 

31.- REPÚBLICA CHECA

Bronislava Volkova

 

32.- REPÚBLICA DOMINICANA

César Sención

Luisa Reyes

 

33.- SERBIA

Mira Zivkovic

 

34.- SINGAPUR

Han Chuan

 

35.- SUDÁFRICA

Zohra Abdul Hamid

 

LISTA DE PARTICIPANTES

 

 

1.- ALEMANIA

Úrsula Gressmann

 

2.- ANGOLA

Daniel Zinga Miguel Chaves

 

3.- ARGENTINA

Alicia Mercedes Coronel Fernández

Elías Antonio Almada

Elisa Barth

Graciela Brown

Liliana Farah

Marisa Aragón Willner

 

4.- BOLIVIA

Cinthia Sevillano Aldápiz

Edmundo Torrejón Jurado

Jackeline Barriga Nava

Luís Paulino Figueroa Guerrero

Paola Andreyna Herrera H.

Wara Iris Ruíz Condori

 

5.- CANADÁ

Jorge Etcheverry Arcaya

 

6.- COLOMBIA

Delia Rosa Bolaño Ipuana

Gastón Tarra Gallego

Luz Elena Sepúlveda Jiménez

 

7.- COSTA RICA

Alexander Alvarado Madrigal

 

8.- CUBA

Marlene Denis Valle

 

9.- CHILE

Centro Cultural Voces de lo Valledor Norte Comuna de Pedro Aguirre Cerda – Santiago de Chile: Miguel Raúl Valenzuela González y Jorge Azañedo

Gabriel Vega

Gladys Vélez Contreras

Raúl Filippi Peredo

 

10.- CHINA

Ai Ge Demeng

Lu Taizhi

 

11.- ECUADOR

Fanny Jaramillo Ramón

José Vicente Quevedo Uribe

Karina Gálvez

 

12.- ESPAÑA

Juan José Tarrasó

 

13.- ESTADOS UNIDOS

María de la Gandara

Helen Bar-Lev

 

14.- FILIPINAS

Caroline Nazareno-Gabis

 

15.- GRECIA

Kapardeli Eftichia

 

16.- GUATEMALA

Sandra Patricia Sajche Sarmiento

 

17.- HUNGRÍA

Kinga Fabó

 

18.- INDIA

M.R Janding

 

19.- INGLATERRA

Robert Edward Gurney

 

20.- ISRAEL

Ernesto Kahan

José Luis Najenson

 

21.- ITALIA

Massimo D Arcangelo

 

22.- JAPÓN

Ban’ya Natsuishi

 

23.- MÉXICO

Alina Velazco Ramos

Fernado José Martinez Alderete

Griselda Domínguez Figueroa

Rafael Carriles Reyes

 

24.- NICARAGUA

Roger Francisco Cárcamo Jarquin

 

25.- PAKISTÁN

Muhammad Shanazar

 

26.- PANAMÁ

Robert Allen Goodrich Valderrama

 

27.- PARAGUAY

Trigidio González Candia

Patricia Fonseca

 

28.- PERÚ

Abel Cardejal.

Carlos Egisto Antinori Ascoy

Luciano Humberto Berger Calderón

Teodoro J. Morales

Walter Leoncio Inga Flores

 

29.- PORTUGAL

Rosa Valente

 

30.- PUERTO RICO

Sandra Lizette Lugo

 

31.- REPÚBLICA CHECA

Bronislava Volkova

 

32.- REPÚBLICA DOMINICANA

César Sención

Luisa Reyes

 

33.- SERBIA

Mira Zivkovic

 

34.- SINGAPUR

Han Chuan

 

35.- SUDÁFRICA

Zohra Abdul Hamid

Mira Živković
Mira Živković
Rođena 1972. godine u Crnoj Gori, po zanimanju apotekarka koja najviše voli da preporuči ljubav i smeh! Piše aforizme i poeziju, ljubavnu, satiričnu…životni moto - Nikom ne davaj ribu, svakog nauči da peca!