GAZI MAČVA: Zemun pao u Šapcu, kiks Slobode u Užicu!

Fudbaleri Mačve slavili su protiv ekipe Zemuna 2:1 i učvrstili lidersku poziciju na tabeli!

Poveli su gosti u 35. minutu golom Milosavljevića, pa se na poluvreme otišlo rezultatom u korist Zemuna (0:1).

Mačva drugi period otvara izmenom (Milovanović-Milinković), koja se ispostavila odličnom jer je popularni ,,Džoni“  ubrzo zatresao mrežu protivnika (1:1).

Dobru igru Mačve u nastavku kruniše gol Bojana Matića koji donosi novu pobedu Šapčanima u pohodu ka eliti, 2:1!

U prilog ,, Provincijskog Urugvaja” ide i pobeda Inđije u Užicu protiv Slobode, koja se nalazi na drugoj poziciji sa osam bodova zaostatka za Mačvom.