fbpx

Rezultati konkursa – „U čast učitelju 2″

Prva kategorija – učitelji čiji radovi ulaze u elektronski zbornik

Žiri:  Milena Bečejac, Dragana Kirćanski, Smiljka Pataki i Ljiljana Himmel

 

Aleksandara Gojković, Mladenovac
Alma Muharemović, Tuzla
Ana Mladenović, Niš
Anka Mrđa, Inđija
Biljana Vulović, Toponica
Boris Petrović, Banja Luka
Danijela Stefanović, Moravac
Dejan Cakić, Leskovac
Desanka Ristić, Kikinda
Dragana Jovičić, Crkvenac
Dragica Desančić, Beška
Eržebet Dorogi, Zrenjanin
Goranka Marković, Žiča
Gordana Bubalo, Jaša Tomić
Gordana Fodog, Futog
Gordana Janevska, Knjaževac
Ivan Gaćina, Zadar
Jasmina Janić, Majur
Jelena Ivanović, Goračići
Lidija Videnović, Sopot
Lucija Tasić, Valjevo
Ljiljana Andrić, Mačkat
Ljiljana Đorđević, Vranje
Marija Alfirović, Inđija
Marina Andrijević Petrović, Bar
Milanka Berković, Beograd
Milica Nedić, Beograd
Mirjana Neoričić, Beli Potok
Ružica Vukelić, Kljajićevo
Slađana Petrović, Kruševac
Slađana Stojkovski, Niš
Slava Stanojević, Teslić
Slavica Bijelić, Lelić
Slavica Ćirić, Bela Palanka
Slavka Avramović, Mladenovac
Snežana Petrović, Inđija
Snežana Šolkotović, Kladovo
Sonja Danilovska, Probištip
Sanja Marinković, Zaječar
Suzana Miljković, Niš
Suzana Veljković, Niš
Svetlana Milojević, Inđija
Tamara Milićević, Beograd
Tatjana Krpović, Mačkat
Tatjana Romanov, Tomaševac
Vesna Đukanović, Kikinda
Vesna Lazarević, Krupanj
Vesna Ristović, Kraljevo
Vesna Šare, Kopar
Violeta Petkovska, Ohrid
Vlasta Cenić, Doljevac
Zlatko Vuletić, Laćarak
Zoran Todorović, Kragujevac
Zvonimirka Jovičić, Žagubica

 

Druga kategorija : Foto konkurs “ Učitelj i ja”

Žiri: Dragana Kirćanski, Smiljka Pataki

 

 NIŽI RAZREDI

 PRVO MESTO

Danica Đorđevic Niš, učiteljica Slađana Stojkovski
Antonio Joveski Kičevo, učiteljica Cvetanka Srbinoska Sofija Cvetanovic Žitkovac, učiteljica Danijela Stefanović
Natalija Petrović Knjaževac, učiteljica Gordana Janevska


DRUGO MESTO

 Milomir Jerinić, Goračići, učiteljica Jelena Ivanović
Nina Stojčeski, Ljig, učiteljica Sanela Krstić
Isidora Popović, Majur, učiteljica Jasmina Janić
Anja Pavlović 4./8 OŠ”Kosta Đukić”Velika Ivanča, mentor: Aleksandra Gojković

 

 TREĆE MESTO

 Ognjen Vasić, Leskovac, mentor Zoran Ilić
Tanja Radu, Perlez, učiteljica Zorka Obradović
Sanjin Lazić, Niš, učiteljica Ana Mladenović
Marta Stojić  4./3 OŠ”Momčilo Živojinović”Mladenovac


VIŠI RAZREDI

1. Sara Potpara, Beograd
2. Smiljan Marković, Mladenovac
3. Anastasija Đokić Beška / Maša Perepeliuc, Novi Beograd

 

POHVALJENI

Vivien Marki, Zrenjanin
Anastasija Šokaroska, Ohrid
Sara Trajković, Žitkovac, učiteljica Danijela Stefanović Anja Spasić, Klokot, učiteljica Snežana Perić
Vasilije Đorđević, Niš
Nikolina i  Sonja Prijović, Priboj
Stefanija Anačkoska, Ohrid

Foto : Smiljka Pataki
Foto : Smiljka Pataki

 

Treća kategorija : Književni konkurs za učenike

Žiri : Radomir Čvarkić, Marko Stanojević, Filip Dimkoski, Helena Himel

 

PROZA :
( Viši razredi )

1.Teodora Tomić , Selo Kamenica / Muhamed Duraković, Živinice  /   Andrea Nakovska, Bitola
Sara Potpara, Beograd  / Ana Markoska, Skoplje
3.   Feđa Marić , Banjaluka /  Zoja Jović,  Beli potok


POEZIJA :
(Viši razredi)

1. Adrijana Lambić, Beli potok
2. Jovana Brankova,   Probištip 
3. Teodora Radojičić, Beograd / Anastasija Đokić, Beška/  Petrevska Ana, Lozovo

Pohvaljen rad:  Srna Frank, Teslić


PROZA:

( Niži razredi )

 1. Miloš Palović, Ljig
2. Sofija Matović,  Niš
3. Anja Spasić, Klokot 


POEZIJA:
( Niži razredi)

 1. Katarina Nenadić, Kragujevac / Amar Nurkić, Škahovica
2. Julijana Ilić, Mladenovac / Aleksa Graovac ( Beograd – Rakovica ) 
3. Petar Siljanovski, Pančevo / Miloš Čičić


Pohvale : Salipur Anđela (Kovin ), Arsenije Ostojić (Kaluđerica), Emina Husić  (Škahovica)

 

 

 

 

 

 

 

Prethodni tekstVinjete: Optimizam
Sledeći tekstDa li ste znali: Iris V
Helena Himel
Helena Himel
„Čovek samo srcem dobro vidi" - Antoan de Sent Egziperi