Vaterpolo: Partizan slavio u prvom meču

Vaterpolisti Partizana slavili su u prvoj utakmici finalne serije  plej-ofa domaće lige protiv Crvene zvezde, rezultatom 12:6. Crno-beli su napravili brejk u prvom meču, zahvaljujući sjajnoj igri Draška Gogova koji  je  čak sedam puta pogađao mrežu Crvene zvezde. Od starta meča beogradski crno-beli su imali prednost od nekoliko golova. U jednom trenutku tokom treće četvrtine Partizan je imao i četri gola prednosti , ali Crvena zvezda je uspela da smanji taj zaostatak i da sa podnošljivim minusom od tri gola uđe u poslednju četvrtinu .  Ipak, u poslednjoj deonici četa Vladimira Vujasinovića je odigrala fantastičnu odbranu i  na kraju zabeležila prilično ubedljivu pobedu. Najefikasniji je bio upravo pomenuti Draško Gogov sa sedam golova, daleko iza njega je bio Jakšić sa dva postignuta gola. Kod crveno-belih se istakao Aksentijević sa dva pogodtka.

Drugi meč finalne serije se igra u sredu. Titulu će osvojiti ekipa, koja prva dođe do dve pobede.