Čukarički – Petrić – P. Jovanović, Lagator, Mašović, Bogosavac – Docić (od 33. Srnić) Bojić, Zorić (od 63. Jovanović), Kajević, Obradović (Jevtić od 52.) Ožegović. Klupa: Pajović, D. Srnić, Matić, Kopitović, Jovanović, Jevtić, Šarić

Crvena zvezda – Manojlović – Petković, Frimpong, Aleksandar Luković, Anđelković – Le Talek, Donald – Milić (od 60. Srnić), Kanga (od 77. Vujaklija) , Plavšić (od 77. Ristić) ,Boaći. Klupa: Supić, Milijaš, S. Srnić, Vujaklija, Ristić, Sikimić, Poletanović

Stadion- Čukaričkog

Sudija – Milorad Mažić

Fudbaleri Čukaričkog i Crvene zvezde odigrali su utakmicu koja je završena rezultatom 3:4!

Zvezda je vodila, Čukarički je stizao prednost, ali ponestalo im je snage za novi gol.

Prva prilika, vidjena je u osmom minutu igre. Kanga je sjajno pronašao Boaćija, on je vrlo spretno primio loptu i sa nekih 16 metara je poslao u mrežu.

U petnaestom minutu penal za Zvezdu! Kanga je sjajno poslao loptu prema Donaldu koji je oboren. Mažić je bio blizu i dobro je video tu situaciju. Loptu je uzeo Luković, precizno šutirao i to je već bilo 2:0 za crveno-bele-

43. minut, velika greška Andjelkovića. Faulirao je Bojića u šesnaestercu, a Mažić je pokazao ponovo na belu tačku. Ožegović je šutirao precizno i Čukarički je smanjio prednost.

Već na početku drugog poluvremena u 47. minutu igre Asmir Kajević postiže gol i ponovo se kreće od nule.

54. minut ponovo gol koji postiže Boaći, ali Petković je sjajno prošao po strani i njemu pripadaju sve zasluge.

67. minut izjednačenje! Aleksandar Jevtić postiže gol protiv bivšeg kluba. Sjajno je zahvatio loptu, a golman je bio nemoćan.

83. minut, Dušan Andjelković posle gužve u šesnaestercu najbolje se snašao i matirao golmana domaćih.

Čukarički 3:4 Crvena zvezda.

(Photo: Fk Crvena zvezda)
(Photo: Fk Čukarički)