Još jedna ubedljiva pobeda Mačve!

Fudbaleri Mačve savladali su ekipu Proletera u Novom Sadu rezultatom 0:2 i upisali nova 3 boda od ukupnih 41.

Prvo poluvreme obeležili su pokušaji obe ekipe da postignu gol, ali nijedna mreža nije zatrešena celo poluvreme i fudbaleri su otišli na pauzu sa rezultatom 0:0.

Drugo poluvreme je većim delom bilo slično prvom, ali je Mačva konačno probila dobru odbranu Proletera i u 80. minutu prvi gol za Šapčane postiže Damnjanović.Nedugo zatim u strelce se upisuje i Gemović koji postiže drugi pogodak za Mačvu i postavlja konačan rezultat 0:2.

Mačva se čvrsto drži na prvom mestu na tabeli i beži od Slobode koja se nalazi na drugom mestu za velikih 11 bodova.