Odbojka dame: Prva pobeda Vizure

Vizura je slavila u prvom meču finalne serije plej-ofa, protiv Jedinstva iz Stare Pazove rezultatom 3:0. Aktuelne šampionke su pred oko 400 ljudi u svojoj hali, slavile posle samo 79  minuta igre. U prvom setu Jedinstvo je imalo vođstvo od 17:16, brzo su domaće preokrenule na 19:17. Očekivala se nešto veća borba do kraja seta, ali su Novobeograđanke predvođene Ljiljanom Ranković stigle do prednosti u prvom setu. Jedinu šansu da nešto više učine u ovom meču, odbojkašice iz Stare Pazove propustile su u jako neizvesnoj završnici drrugog seta. Imale su gošće 24:24 u tom periodu igre, ali su opet dozvolili jednoj igračici da praktično sama reši set u korist Vizure, ovoga puta je to bila Sara Lozo sa odličnim napadom i servisom. Jedinstv0 je bolje otvorilo i treći set , imale su prednost posle tehničkog tajm-auta, ali opet su domaće znanto boljom igrom i greškama Jedinstva stigle do velike prednosti 19:14. Pokušavale su  gošće da stignu tu visoku prednost, ali nisu imale snage  ni da dođu do jednog seta.  Još jedan sjajan meč je odigrala Sara Lozo sa 18 poena, a tokom meča je odlična  bila  i Ljiljana Ranković sa 15 osvojenih poena.