Orlići slabi na startu Evropskog prvenstva u Poljskoj, svemoćni Portugal bolji od Srbije!

Fudbalska reprezentacija Srbije do 21. godine, pretrpela poraz na startu EP u Poljskoj od Portugala rezultatom 2:0.

Orlići nisu uspeli da naprave iznenadjenje u „grupi smrti“.

Nenad Lalatović izveo je trenutno najjači sastav.

Gol za Portugal postigao je Guedes u 37. minutu igre.

U drugom poluvremenu, naši fudbaleri imali su veći posed lopte i par dobrih prilika, ali lopta nije htela u gol.

Najbolju priliku na meču za reprezentaciju Srbije imao je Marko Grujić, koji sa nekih 6 metara nije uspeo da matira golmana glavom.

Napadali su izabranici Nenada Lalatovića, ali uvek je falio taj završni pas.

Tačku na ovaj meč stavio je kapiten Portugala posle sjajne akcije kada je Renato Sančez poslao loptu između dva igrača naše odbrane, a Fernandezu nije bilo teško da matira Vanju Milinković-Savić u 88. minutu igre.