Metaloplastika pobedom krenula u nastavak sezone!

Rukometaši Metaloplastike slavili su juče na domaćem terenu protiv ekipe Požege 33:22!

Nakon nešto slabijeg prvog dela sezone, tim iz Šapca u nastavak takmičenja ulazi sa trijumfom pred domaćim navijačima i ostaje u trci za plef-of. Od samog starta imali smo prilike da gledamo jako kvalitetnu utakmicu i nakon prvih 10 minuta ekipa iz Požege imala je minimalnu prednost od 3:4. U narednih 20 minuta, plavi uzimaju stvari u svoje ruke i odlaze na poluvreme sa rezultatom 15:12!

Na krilima sjajnog Vukašina Vorkapića domaći tim održavao je prednost  sve do poslednjih 15 minuta, kada su rutinski savladali protivnika sa čak 11 golova razlike – 33:22!

Najefikasniji kod Metaloplastike bio je Vukašin Vorkapić sa 10 postignutih golova, dok su kapiten Mitrović i Milan Marinović dodali po 4.

Kod gostiju istakao se Đorđe Todorović sa 6 pogodaka a pratili su ga Veljković sa 5 i Mitrović sa 4 postignuta gola.

Plavi se nakon ove pobede nalaze na 8. mestu sa istim brojem bodova kao i ekipa Partizana dok se tim Požege nalazi na 10. mestu sa 4 boda manje.