Voždovac iznenadio Zvezdu!

Fudbaleri Voždovca pobedili su Crvenu zvezdu rezultatom 3:2 (2:0)

Od početka meča Voždovac je diktirao tempo igre, Popović je bio sjajan na golu zmajeva. Dušan Anđelković je poslao loptu u svoju mrežu i to je bilo 1:0 za domaće. Drugi gol za Voždovac postigao je Stefan Dražić i gotovo rešio pitanje pobednika na ovom meču.Na poluvreme se otišlo rezultatom 2:0 za domaće. U 60. minutu igre Miodrag Božović izvršio je sve tri izmene, izašli su Boaći, Plavšić i Ruiz, a zamenili su ih Vujaklija, Sikimić i Poletanović.u 71. minutu Ivković je srušio Sikimića, a sudija je pokazao na belu tačku. Siguran sa bele tačke bio je Luković.U 87. minutu novi gol za Voždovac. Srećković je povećao prednost na 3:1.Poletanović je smanjio rezultat na 3:2 ali to nije bilo dovoljno.Na čelu tabele je Partizan koji sada ima 3 boda više od Zvezde.

Voždovac: Popović, Gajić, Mihajlov, Ivković, Filipović, Petrović, Nikolić, Ćirković, Zec, Krasić, Dražić.

Crvena zvezda: Manojlović, Petković, Frimpong, Luković, Anđelković, Le Talek, Donald, Ruiz (od 60. Vujaklija), Milijaš, Plavšić (od 60. Poletanović), Boaći (od 60. Sikimić).